Новини

Відновлення руху метрополітену між станціями «Героїв Дніпро» – «Теремки»

Чудова новина для мешканців ЖК Orange Park! Від сьогодні відновлено повноцінний рух поїздів метро між станціями «Героїв Дніпра» та «Теремки». Це означає, що наші жителі знову можуть скористатися зручним і швидким доступом до центру Києва.

Під час ремонту було виконано масштабні роботи: демонтували стару частину тунелю довжиною 27 метрів та побудували нову, загальною вартістю 383 млн грн. Це важливий проєкт, що значно покращить якість транспортного сполучення.

ЖК Orange Park — це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт передмістя з легким доступом до столиці. Тепер дістатися до роботи, навчання чи на зустріч із друзями стане ще швидше та зручніше! Для мешканців Orange Park це справжнє покращення у щоденних поїздках, яке робить життя ще більш комфортним.

Ми радіємо разом з вами цим позитивним змінам і продовжуємо робити все можливе, щоб ваше життя у ЖК Orange Park було ще більш комфортним і затишним. Тож плануйте свої поїздки без зайвих турбот!

Залиште ваші дані і ми зв'яжемось з вами

Ми зателефонуємо у робочий час з 10:00 до 19:00

Читайте також

Будинки 18, 19 та 20 введено в експлуатацію

Новини

Альтернатива єОселі в ЖК Orange Park: квартира в іпотеку від ПриватБанку

Новини

Готова 2-кімнатна квартира у ЖК Orange Park — розтермінування 0% до 12 місяців

Новини